Ogólnopolska Lista Dyskusyjna Rzeczoznawców Majątkowych to już historia...

Ogólnopolska Lista Dyskusyjna Rzeczoznawców Majątkowych została zlikiwidowana przez Google!  Nie mamy Pańskiego płaszcza i co mi Pan zrobi....

 

Miałem zaszczyt byc administratorem Ogólnopolskiej Listy Dyskusyjnej Rzeczoznawców Majątkowych. Lista działała od 2008 roku. Uczestnicy brali udział w wymianie poglądów na sprawy zawodowe. Liczyła 800 osób - wyłącznie rzeczoznawców z uprawnieniami państawowymi. Warunkiem przystąpienia do listy było posiadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie wyceny nieruchomości i korzystanie z poczty elektronicznej. Aplikacje osób nie posiadających państwowej licencji rzeczoznawcy majątkowego były odrzucane. Przystąpienie i czytanie oraz wysyłanie postów było bezpłatne. Inicjatywa była wspólnym dobrem całego środowiska i nie była związana z jakąkolwiek organizacją zawodową, w szczególności z Polskim Towarzystwem Rzeczoznawców Majątkowych.

17 lutego 2024 roku otrzymałem od Google list o treści:

 

Google GroupsGoogle Groups

Logo for Google Groups

Hello ,

We're letting you know that we've permanently removed the content at https://groups.google.com/d/forum/rzmldhttps://groups.google.com/d/forum/rzmld

Why did this happen?

An external report flagged the content for illegal content or policy violations. As a result, our legal content and policy standards team removed the content for the following reason: unwanted content.

Learn more

You can learn more about our content policies and enforcement at our help centerhelp center.

What you can do next

You may have the option to pursue your claims in court. If you have legal questions or wish to examine legal options that may be available to you, you may want to consult with your own legal counsel.

Visit the help center.Visit the help center.

 

Treśc jego była ogromnym zaskoczeniem, gdyż wcześniej nie otrzymywałem żadnych sygnałów o nieprawidłowościach od Google. Napisałem odwołanie od decyzji. Do tej pory nie otrzymałem pozytywnej odpowiedzi. Wygląda na to iż jest to decyzja ostateczna.